Kontakt­­­uppgifter

Har du frågor om skolan eller behöver komma i kontakt med personal, se kontaktuppgifter nedan.

För allmänna skolfrågor, kontakta kommunen.

Sjukanmälan

Fritidshem

Personal

Skoladministratör

Frida Hallin
frida.hallin@halmstad.se

Skolsköterska

Lena Andersson
0733-84 13 64
lena.andersson6@halmstad.se

Kurator

Marie Dausch Sjögren
0766-98 02 07
marie.dauschsjogren@halmstad.se

Studie- och yrkesvägledare

Anita Forsman
anita.forsman@halmstad.se

Specialpedagog

Jennie Karlsson
0766-95 63 23
jennie.karlsson1@halmstad.se

Speciallärare

Lisa Persson
0709-81 69 23
lisa.persson@halmstad.se

Åsa Annerhult
0720-85 30 97
asa.annerhult@halmstad.se

Hälsopedagoger

John Olsson
0790-62 63 27
john.olsson@halmstad.se

Arbetslag

Arbetslag KÄ 06

0790-62 62 18

Arbetslag KÄ 07

0790-62 62 25

Arbetslag KÄ 08

0790-62 62 43

Arbetslag KÄ 09

0790-62 62 50

Arbetslag KÄ 10

0790-62 62 63

Arbetslag KÄ 11

0790-62 61 68

Skolledning

Rektor årskurs 4–6

Susanne Niit Ekstrand
susanne.niit-ekstrand@halmstad.se

Rektor årskurs 7–9

Daniel Josefsson
daniel.josefsson@halmstad.se

Hitta hit

Stenstorpsvägen 2, 302 30 Halmstad