Kontakt­­­uppgifter

Har du frågor om skolan eller behöver komma i kontakt med personal, se kontaktuppgifter nedan.

För allmänna skolfrågor, kontakta kommunen.

Sjukanmälan

Fritidshem

Regnbågen

072-084 35 55

Personal

Skoladministratör

Cecilia Bjers Nåvall
070-203 61 15

Skolköket

076-611 02 74

Skolsköterska

Ann-Margreth Nielsen
076-271 36 23

Carina Wikås
072-084 38 06

Skolkurator

Arbnora Robeli
arbnora.robeli@halmstad.se

Studie- och yrkesvägledare

Johanna Gometz
079-062 12 86
johanna.gometz@halmstad.se

Skolledning

Rektor, årskurs 4 och 5

Biljana Mackic
biljana.mackic@halmstad.se

Rektor, årskurs 7–9

Chatarina Mardell
chatarina.mardell@halmstad.se

Monika Karlsson
monika.karlsson@halmstad.se

Rektor årskurs 6 och fritidshem

Simon Brekell
simon.brekell@halmstad.se

Hitta hit

Carl Kuylenstjernas väg 1, 302 52 Halmstad