Kontakt­­­uppgifter

Har du frågor om skolan eller behöver komma i kontakt med personal, se kontaktuppgifter nedan.

För allmänna skolfrågor, kontakta kommunen.

Sjukanmälan

Sjukanmäl innan klockan 8.00.

Personal

Skoladministratör

Gizella Berger
gizella.berger@halmstad.se

Skolsköterska

Zenita Zetterlund
zenita.zetterlund@halmstad.se

Studie- och yrkesvägledare

Bente Egerdahl
bente.egerdahl@halmstad.se

Specialpedagog

Ronny Johansson
ronny.johansson@halmstad.se

Skolledning

Rektor årskurs 6–9

Nikola Trubarac
nikola.trubarac@halmstad.se

Biträdande rektor

Biljana Tendzeric
biljana.tendzeric@halmstad.se

Oskar Brusewitz
oskar.brusevitz@halmstad.se

Hitta hit

Frennarpsvägen 6, 302 44 Halmstad