Dela sidan på sociala medier

Kontakta Halmstads kommun

Telefon

Öppettider för besökare

Besöksadress

035-13 70 00

Måndag-torsdag

Rådhuset, Kyrkogatan 5

 

Kl. 08.00 - 17.00

 

Telefontider

Fredag

Postadress

Måndag-torsdag

Kl. 08.00 - 16.00

301 05 Halmstad

Kl. 07.00 - 17.00

 

 

Fredag

 

E-post

Kl. 07.00 - 16.00

Se kartalänk till annan webbplatsdirekt@halmstad.se

Skugga på Sannarp

Hej, går du i nian och vill skugga en klass för en dag?

Här anmäler du dig. Observera att det är olika sätt att anmäla sig på beroende på vilket program du vill besöka.

Skugga på Sannarp

International Baccalaureate - IB-programmet och

Naturvetenskapsprogrammet

Om du vill skugga IB-programmet och naturvetenskapsprogrammet anmäler du det här. Är du intresserad av att skugga båda programmen, och/eller olika inriktningar, får du göra flera anmälningar.

Barn- och fritidsprogrammet

Barn- och fritidsprogrammet: Barn- och fritidsprogrammet är du välkommen att besöka måndagen den 16 april kl. 8.30-12.40. Lunch ingår. Anmäl nedan:
Vi frågor kontakta Kajsa Rane kajsa.rane@halmstad.se.

Samhällsvetenskapsprogrammet - Inriktningarna samhälle samt media, information och kommunikation

Samhällsinriktningen och mediainriktningen, med profilerna Sannarp Europa och idrott: Kontakta Måns Hultgren ifall du är intresserad av att skugga på samhällsvetenskapsprogrammet, mans.hultgren@halmstad.se.

Samhällsvetenskapsprogrammet - Inriktning beteende

Beteendeinriktningen: Kontakta Philip Zivkovic ifall du är intresserad av att skugga beteendeinriktingen på samhällsvetenskapsprogrammet. philip.zivkovic@halmstad.se

Ekonomiprogrammet

Ekonomiprogrammet: Kontakta Carina Axell ifall du vill skugga ekonomiprogrammet, carina.axell@halmstad.se

Vård- och omsorgprogrammet

Vård- och omsorgsprogrammet Kontakta Outi Nilsson ifall du är intresserad av att skugga vård- och omsorgsprogrammet, outi.nilsson@halmstad.se.

Idrottsprofiler och NIU

Intresserad av våra idrottsutbildningar?

Idrottsprofil och NIU kan du välja med vilket som helst av våra program, utom IB.

Frågor till:
Fotboll: Henrik Carlsson, henrik.carlsson@halmstad.se
Handboll: Thomas Sivertsson, thomas.sivertsson@halmstad.se
Övriga idrotter: Peter Bengtsson, peter.b.bengtsson@halmstad.se