Dela sidan på sociala medier

Kontakta Halmstads kommun

Telefon

Öppettider för besökare

Besöksadress

035-13 70 00

Måndag-torsdag

Rådhuset, Kyrkogatan 5

 

Kl. 08.00 - 17.00

 

Telefontider

Fredag

Postadress

Måndag-torsdag

Kl. 08.00 - 16.00

301 05 Halmstad

Kl. 07.00 - 17.00

 

 

Fredag

 

E-post

Kl. 07.00 - 16.00

Se kartalänk till annan webbplatsdirekt@halmstad.se

Lärare på språkintroduktion

SA16AKG

Mårten Johansson
072-963 64 83
marten.johansson@halmstad.se

Annika Possfelt Svensson
072-172 67 87
annika.possfelt-svensson@halmstad.se

SA16BKG

Marina Eriksson
073-936 94 00
marina.eriksson@halmstad.se

Åsa Hedenstedt
072-172 68 21
asa.hedenstedt@halmstad.se

SA16CKG

Maria Wartanian
072-172 68 05
maria.wartanian@halmstad.se

Johan Päivärinta
072-171 87 49
johan.paivarinta@halmstad.se

SA16DKG

Rickard Bengtsson
072-171 87 64
rickard.t.bengtsson@halmstad.se

Plaxedes Macheka
072-172 68 14
plaxedes.macheka@halmstad.se

SA16EKG

Erika Lagerström
073-305 75 56
erika.lagerstrom@halmstad.se

Maliholsadat Badri
072-171 87 46
maliholsadat.badri@halmstad.se