Kontaktuppgifter till politiker

Mandatperiod: 2011-01-01 - 2014-12-31
Nästa möte: 2014-05-21 klockan 13.00

Ledamöter i Fastighetsnämnden

NamnPartiUppdragOrt
Rydén, Johan M Ordf HALMSTAD
Andersson, Bertil S V ordf HALMSTAD
Johnsson, Ola M Ledamot HALMSTAD
Söderberg, Carin S Ledamot HALMSTAD
Petersen, Björn MP Ledamot HALMSTAD
Landström, Urban S Ledamot OSKARSTRÖM
Hedman, Magnus KD Ledamot HALMSTAD
Sjögren, Ewa M Ersättare STENINGE
Jönsson, Rose-Marie S Ersättare HALMSTAD
Karlsson, Bengt G FP Ersättare HALMSTAD
Gustafsson, Kent S Ersättare GETINGE

Sidansvarig:

Sidan uppdaterad: 2014-04-22

Dela med andra

Kontakta Halmstads kommun

Halmstads kommun
Box 153
301 05 Halmstad

Telefon:
035-13 70 00

Organisationsnr: 212000-1215

Följ Halmstads kommun