Kontaktpersoner på planavdelningen

Namn Titel Telefon E-post
Cecilia Bergström Planchef 035-13 74 08 cecilia.bergstrom@halmstad.se
Sven Olof Nilsson Planstrateg 035-13 85 99 sven.olof.nilsson@halmstad.se
Ann-Charlotte Abrahamsson Kommunekolog 035-13 23 71 ann-charlotte.abrahamsson@halmstad.se
Madeleine Svelander Kommunekolog, vikarie 072 587 6963 madeleine.svelander@halmstad.se
Ellinor Waldemarson Kommunekolog föräldraledig ellinor.tjernstrom@halmstad.se
Sabina Andersson Trafikstrateg föräldraledig sabina.andersson@halmstad.se
Katarina Löfquist Trafikstrateg, vikarie 035-13 97 44 katarina.lofquist@halmstad.se
Karin Larsson Miljöstrateg 035-13 73 39 karin.larsson@halmstad.se
Marianne Olovson Kommunikatör för hållbart resande 035-13 73 97 marianne.olovson@halmstad.se
Stefan Lundh Kommunikatör för hållbart resande 072 209 2597 stefan.lundh@halmstad.se
Martina Pihl Fritsi Planarkitekt översiktsplan 035-13 87 96 martina.pihl-fritsi@halmstad.se
Emma Johansson Planarkitekt 035-13 72 64 emma.johansson@halmstad.se
Tina Wagner Planarkitekt 035-13 72 07 tina.wagner@halmstad.se
Charlotte Örnbring Planarkitekt 035-13 72 18 charlotte.ornbring@halmstad.se
Lisbeth Thurnäs Planingenjör 035-13 96 49 lisbeth.thurnas@halmstad.se
Ann-Britt Thörner Planassistent planbestämmelser 035-13 72 43 ann-britt.thorner@halmstad.se
Henrik Håkansson Planadministratör & Projektledare Föräldraledig henrik.hakansson@halmstad.se
Anna Winnberg Planarkitekt 035 - 13 96 73 anna.winnberg@halmstad.se
Lasse Sabell Planarkitekt 035 -13 98 27 lasse.sabell@halmstad.se
Jonna Kignell Planarkitekt Föräldraledig jonna.kignell@halmstad.se
Christian Bruce Planarkitekt 035-13 67 35 christian.bruce@halmstad.se
Hanna Roxhage Planarkitekt 035-13 72 03 hanna.roxhage@halmstad.se
Chuanhong Pei Planarkitekt 070 984 5158 chuanhong.pei@halmstad.se

Sidansvarig:

Sidan uppdaterad: 2014-08-14

Dela med andra

Kontakta Halmstads kommun

Halmstads kommun
Box 153
301 05 Halmstad

Telefon:
035-13 70 00

Organisationsnr: 212000-1215

Följ Halmstads kommun